Transport międzynarodowy

Aby sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów oraz ciągle zmieniającemu się rynkowi transportu międzynarodowego Botrans stale inwestuje w rozwój floty pojazdów. Przewozy międzynarodowe realizujemy w oparciu o najnowocześniejszą flotę własnych pojazdów i pojazdów naszych podwykonawców. Cała flota oferowanych pojazdów spełnia najwyższe wymagania techniczne i ekologiczne.

Naszym Klientom oferujemy szeroki asortyment naczep i przyczep dostosowanych do przewozu każdego typu produktu : od zwykłej deski do ładunków niebezpiecznych ADR.

Nasza specjalizacja to transport ładunków objętościowych 120m3.

Wszystkie pojazdy wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS (ATRAX) co daje możliwość wszechstronnej kontroli i śledzenia realizowanego zlecenia oraz zapewnia duże bezpieczeństwo świadczonych usług.

Pojazdy Botrans można spotkać na drogach całej Europy. Nowoczesny tabor zapewnia profesjonalną i terminową realizację przyjętych zleceń transportowych.

Nasza flota obsługiwana jest przez doświadczonych, dobrze wyszkolonych i solidnych kierowców co daje gwarancję zachowania wysokiej jakości obsługi klienta.

Przewozy realizujemy w oparciu o Konwencję Międzynarodowego Przewozu Towarów (CMR) i są zabezpieczone polisą ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP).

Zobacz całą ofertę