Strefa przewoźnika

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami działu sprzedaży, którzy służą pomocą z zakresu branży TSL. Podaj relacje, które Cię interesują – Chętnie przedstawimy naszą ofertę!

Bo transport to nasza pasja i siła doświadczenia

Te dwa motta mówią o nas wszystko. Naszym Przewoźnikom zapewniamystałą i stabilną pracę przez cały rok. Każda oferta współpracy dopasowana jest do indywidualnych potrzeb Przewoźnika. Zapewniamy do obsługi Przewoźników doświadczony i dyspozycyjny zespół spedytorów, elastyczne warunki współpracy oraz dogodne terminy płatności dostosowane do potrzeb Przewoźnika i co najważniejsze, płatności realizujemy zawsze na czas.

Dodatkowe bonusy płynące ze stałej współpracy z nami:

Szybkie płatności tzw. skonto
(3 dni, 7 dni, 14 dni)

Montaż systemu telematycznego

System ubezpieczeń

Przeprawy promowe do realizowanych zleceń

Pomagamy załatwić pozwolenia na przewóz makulatury na terenie
PL i UE.

Nasze oczekiwania

  1. Solidność i profesjonalizm w realizacji transportów,
  2. Terminowość załadunków i rozładunków oraz stały kontakt z kierowcą,
  3. Długofalowa współpraca.

Zadzwoń tel. + 48 609 446 637 lub wyślij email : koordynacja@botrans.eu
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez BOTRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Kościerzynie przy ul. Przemysłowej 3 . Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Polityka prywatności.