Na tej stronie są używane cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji o celu używania i możliwej zmianie ustawień cookies znajdziesz tutaj.
 
Transport międzynarodowy

Oferujemy flotę składającą się z nowoczesnych i niezawodnych samochodów posiadających certyfikaty EURO 5 i EURO 6. Udostępniamy szeroki asortyment naczep i przyczep dostosowanych do przewozu każdego typu produktu: od zwykłej deski do ładunków niebezpiecznych ADR.Specjalizujemy się w transporcie ładunków objętościowych 117 m3.

 

Wszystkie samochody wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS (FLEETBOARD) co daje możliwość wszechstronnej kontroli i śledzenia realizowanego zlecenia oraz zapewnia duże bezpieczeństwo świadczonych usług.

 

Nasza flota obsługiwana jest przez doświadczonych, dobrze wyszkolonych i solidnych kierowców co daje gwarancję zachowania wysokiej jakości obsługi klienta.

 

Przewozy realizujemy w oparciu o Konwencję Międzynarodowego Przewozu Towarów CMR i są zabezpieczone polisą ubezpieczeniową Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika.

 

Pojazdy Botrans można spotkać na drogach całej Europy. Nowoczesny tabor zapewnia profesjonalną i terminową realizację przyjętych zleceń transportowych.


< powrót
1992-2013 Botrans