Spedytor Międzynarodowy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko :

Samodzielny Spedytor  Międzynarodowy

Miejsce pracy: Kościerzyna

Opis stanowiska:

  • Organizacja kompleksowych usług spedycyjnych dla Klientów w relacjach międzynarodowych

    i krajowych

  • Praca na własnym portfelu klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów i

    przewoźników

  • Planowanie i organizacja przewozów międzynarodowych i krajowych

  • Ustalanie warunków transportu

  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami oraz optymalizacja kosztów

    spedycyjnych

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych naszym Kontrahentom

    Wymagania:

  • Własny portfel klientów

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego mile widziana

  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków

  • Dobra orientacja w przepisach spedycyjnych

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Doskonała komunikatywność, umiejętność negocjowania

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

    Oferujemy:

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w zgranym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : alicja.rominska@botrans.eu

1992-2013 Botrans